Положення про проведення відбіркових турнірів на PDC WORLD DARTS CHAMPIONSHIP 2023

Все про турніри PDC
Ответить
Admin
Администратор
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 27 янв 2022, 19:06

Положення про проведення відбіркових турнірів на PDC WORLD DARTS CHAMPIONSHIP 2023

Сообщение Admin »

1. Мета

Виявити найсильнішого гравця від України для поїздки на Чемпіонат світу PDC.

2. Дата, час та місце проведення

Дата проведення:
Змагання відбудуться 15 та 16 жовтня 2022 року.
Час проведення:
15 жовтня: реєстрація з 09:30 до 10:30, жеребкування з 10:30 до 11:00, початок ігор об 11:00.
16 жовтня: початок матчів об 12:00, згідно з розкладом.
Місце проведення: Готель «НИВКИ».
За адресою: вул. Академіка Туполєва 16 Є, Київ, Україна, 04128.

3. Організатор відбіркових турнірів

Проведення змагань здійснює "Асоціація Дартс Гравців".

4. Формат та учасники відбіркових турнірів

Взяти участь у відбіркових турнірах можуть усі охочі чоловіки та жінки, разом на рівних умовах, громадяни України, кому на час проведення змагань виповнилося 16 років, які зробили стартовий внесок 1000 (тисячу) гривень за кожен відбірковий турнір (для жінок внесок становить 700 гривень), які мають закордонний паспорт, термін дії якого закінчується не раніше липня 2023 року (оригінал або копію необхідно пред'явити при реєстрації, оскільки у випадку перемоги у змаганнях необхідно буде негайно починати оформлювати візу до Великобританії).

Визначення переможця відбіркових турнірів, який представлятиме Україну на Чемпіонаті Світу, проводиться у два етапи. У перший день (15 жовтня) відбудуться два відбіркових турніри. Перший відбірковий турнір триває до виявлення чотирьох найсильніших гравців. Потім усі, хто програв, мають можливість взяти участь у другому турнірі, який триває так само – до виявлення чотирьох найсильніших гравців.
Фінальна частина відбудеться наступного дня. У фінальній частині до чотирьох найсильніших першого турніру додаються чотири найсильніші другого турніру, і вони грають до виявлення переможця.

Переможець фінальної частини вважається переможцем відбіркових змагань. Фінальна частина відбудеться за розкладом:
12:00 – 1-й чвертьфінал грають між собою переможці групи № 4 першого та другого турнірів;
12:45 – 2-й чвертьфінал грають між собою переможці групи № 3 першого та другого турнірів;
13:30 – 3-й чвертьфінал грають між собою переможці групи № 2 першого та другого турнірів;
14:15 – 4-й чвертьфінал грають між собою переможці групи № 1 першого та другого турнірів;
15:00 – 1-й півфінал грають переможці 1-го та 2-го чвертьфіналу;
15:45 – 2-й півфінал грають переможці 3-го та 4-го чвертьфіналу;
16:40 – фінал.

Відбіркові турніри з перших матчів відбуваються на вибування. Перед кожним матчем гравці виявляють, хто починає першим, за допомогою кидків дротиків до центру мішені. Зараховуються лише влучання у сектори «25» та «50».

Кожен матч, включаючи півфінали, складається з одного сету до 6 перемог у легах. Гра 501 DO – прямий старт, закінчення гри через подвоєння. Переможцем фіналу стає той гравець, який виграє 3 сети. Сет триває до трьох перемог у легах.

У фіналі, у випадку рахунка 2:2 по сетах та 2:2 по легам, гра ведеться до перемоги з розривом у 2 леги. Якщо у вирішальному сеті рахунок стає 5:5 по легам, гравці грають вирішальний лег. Також вони знову розігрують початок лега попаданням дротика ближче до центру (першим в булл кидає той, хто розпочинав матч).

Переможець відбіркових змагань буде представляти Україну на Чемпіонаті Світу PDC у Лондоні.

Перед початком кожного турніру оголошуються перші матчі та призначаються маркери на мішені зі складу учасників турніру. Маркери призначаються один раз, а далі судять гравці, що програли (гравець, що програв, повинен залишитися біля мішені). Усі матчі відбіркових турнірів, за винятком перших, розпочинаються рівно через 5 хвилин після закінчення попереднього матчу. За виконанням цих правил стежать Судді змагань.

Судді підпорядковується Директорові змагань. Директор змагань підпорядковується керівництву «ADP».

Визначення порядку матчів:
Group.png
Group.png (1.34 МБ) 944 просмотра
Перед початком матчів буде вивішено таблиці для кожної мішені. З таблиці видно, що перший матч повинен пройти між гравцями 2 і 3, потім між гравцями 4 і 5, і тільки потім матч між гравцями 1 та переможцем пари 2/3 і 6 та переможцем пари 4/5. Першу гру судить гравець під номером 6. Таким чином, Директор Турніру перед початком турніру оголосить, що на другій мішені грають гравці 2 та 3. А судить їм гравець 6, оскільки його гра відбудеться найпізніше від гри першої пари. Гравці 4 та 5 повинні самостійно стежити за ходом матчу між гравцями 2 та 3, щоб розпочати свій матч через 5 хвилин після закінчення попереднього матчу.

Під час матчу гравцям забороняється виходити за межі ігрової зони та розмовляти з глядачами (всі запасні частини для дротиків мають бути із собою в ігровій зоні). Під час виконання кидків гравець не може відходити від рубежу. Якщо гравець хоче зробити паузу, він може зробити крок назад. Будь-яке ходіння розглядається як закінчення серії кидків.

Запізнення до мішені на п'ять хвилин призводить до автоматичної поразки. Гравець, який програв, повинен залишитися на мішені та чекати початку наступного матчу. Відмова від функції маркера призводить до дискваліфікації з турнірів «ADP» терміном на один рік або грошового штрафу на розсуд керівництва «ADP».

5. Нагородження

Учасники відбіркових турнірів нагороджуються грошовими призами:

У фінальній частині: 1 місце – 20000 грн, 2 місце – 12000 грн, 3-4 місце – 6000 грн, 5-8 місце – 3000 грн. Переможець та фіналіст будуть нагороджені кубками.

6. Особливі умови

За наявності комерційного партнера в організаторів турніру, всі учасники зобов'язані грати на турнірі з логотипом цього партнера. Відмова від носіння логотипа автоматично означає відмову від участі в турнірі.
Будь-яка реклама на майках гравців (включаючи значки, нашивки, наклейки тощо) має бути узгоджена з організаторами турнірів. Якщо керівництво «ADP» вимагатиме, ігрова майка має бути замінена.
Внесення стартового внеску на турнір є автоматичною згодою учасника з усіма пунктами цього положення.
«ADP» залишає за собою право внесення змін до регламенту проведення турніру будь-якої миті.

7. Етикет

Організатори звертають увагу на дотримання правил етикету під час проведення турнірів.

Гравець, який отримав попередження про порушення етикету у місці проведення змагань та порушив його ще раз, автоматично отримує поразку та знімається з турніру без повернення стартового внеску.
Форма гравців повинна складатися строго із чорних класичних штанів (для жінок може бути чорна спідниця) та чорного взуття (чорне взуття з кольоровою підошвою або іншою частиною не вважається чорним). Верх має бути тільки з коміром (поло чи сорочка з довгим рукавом).
В ігровій зоні наявність будь-яких алкогольних напоїв не допускається. Можна мати із собою лише воду, куплену в буфеті готелю.
У місці проведення змагань можна вживати їжу та напої, куплені лише у буфеті готелю. Вживання будь-якої їжі та напоїв, принесених з собою, заборонено.
В ігровій зоні будь-який прояв емоцій, розмови, вигуки заборонені.
На попередньому етапі вигуки, оплески, розмови у залі проведення змагань на повний голос заборонені. Будь-який глядач, включаючи гравців, що програли, за недотримання цього правила може бути видалений із зали.
На стадії фінальних ігор, коли у всьому залі грають лише два гравці один з одним, гравці можуть виявляти короткі емоції після кидка, глядачам дозволяються короткі оплески після кидка дротиків. Будь-який шум під час виконання кидка гравцем неприпустимий. Вигуки та гучні розмови під час гри заборонені.

8. Реєстрація гравців

Попередня реєстрація гравців обов’язкова. Заявку на участь у змаганнях треба заповнити за наступним посиланням - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... Q/viewform

Реєстрація на змагання буде проходити з 9-30 до 10-30. Гравці зобов’язанні підійти до стійки реєстрації для отримання картки гравця одягненими у форму, в якій вони будуть грати. Отримавши реєстраційну картку, її необхідно заповнити та передати Директорові змагань треба до 10-30.

Якщо на момент жеребкування реєстраційна картка гравця не була передана Директорові Турніру, гравець не допускається до гри, а стартовий внесок не повертається.

Реєстрація гравців на другий відбірковий турнір закінчується за 10 хвилин після закінчення першого турніру. Час початку другого турніру буде оголошений додатково.

Посилання на положення про змагання
https://docs.google.com/document/d/1SWY ... bvWKb/edit
Ответить