Чемпіонат України з дартсу в особистому заліку, дисц. "501 DO" та парному "міксті", дисц. "501 DO" (Львів 2-3.12.23)

Анонси, результати, рейтинги...
Ответить
yaroslav.mykytyn
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 10 фев 2022, 11:33

Чемпіонат України з дартсу в особистому заліку, дисц. "501 DO" та парному "міксті", дисц. "501 DO" (Львів 2-3.12.23)

Сообщение yaroslav.mykytyn »

Положення про проведення Чемпіонату України з класичного дартсу в особистому заліку у дисципліні “501 DO” та парному міксті у дисципліні “501 DO”, а також турніру з класичного дартсу у парному розряді по принципу “1-1, 2-2, пара” в дисципліні “501 DI-DO” серед жінок та чоловіків.

1. Мета
Метою проведення чемпіонату є визначення Чемпіонів України з дартсу в особистому заліку у дисципліні “501 DO” та парному міксті в дисципліні “501 DO”, а також визначення переможців турніру з класичного дартсу у парному розряді по принципу “1-1, 2-2, пара” (надалі “по змішаному принципу”) в дисципліні “501 DI-DO” серед жінок та чоловіків, підвищення майстерності гравців та популяризації гри на території України.

Чемпіонат України з класичного дартсу в особистому заліку у дисципліні “501 DO” та парному міксті в дисципліні “501 DO”, а також парний турнір по змішаному принципу у дисципліні “501 DI-DO” серед жінок та чоловіків проводитиметься згідно «Положення про порядок проведення турнірів з дартсу національної категорії».

2. Дата, час та місце проведення

Дата проведення:
Змагання відбудуться 02 та 03 грудня 2023 року.

Час та місце проведення:
02 грудня “парний мікст” та “по змішаному принципу”:
9:30 -10:30 - реєстрація/розминка;
10:30 - відкриття турніру;
10:45 - початок ігор “парний мікст”;
14:00 - початок ігор “по змішаному принципу”
03 грудня особистий залік:
9:30 -10:30 - реєстрація/розминка;
10:30 - відкриття турніру;
10:45 - початок ігор.

Готель АРГО (Львів, вул. Шевченка 186).
https://maps.app.goo.gl/pTwRczd6MByvoqhD9
для замовлення номерів
0964420112
пароль "змагання з дартсу"
номера двомісні 1120-1220 зі сніданками, є і тримісні то ще +50% вартості

3. Організатори змагань:

Організаторами змагань є уповноважений ГО "Всеукраїнська Федерація Дартсу" - Микитин Ярослав Юрійович (0674221825) та Lemberg Darts Club (Львів).
Організатор змагань забезпечує приміщення та обладнання для проведення змагань, належний перебіг змагань, підбиття підсумків змагань, нагородження переможців та призерів.
Організатор змагань своєчасно та в достатньому обсязі інформує учасників змагань про місце і умови його проведення, надає іншу інформацію, необхідну учасникам.

Головний суддя змагань - Микитин Ярослав (м. Львів);
Суддя змагань - Носівець Сергій (м. Львів);
Головний секретар змагань - Арійчук Олександр (м. Чернівці).

4. Формат та учасники змагань:

Взяти участь у турнірах можуть всі охочі чоловіки та жінки, разом на рівних умовах, які зробили добровільний внесок 400 (чотириста) грн. за кожен турнір. Для пенсіонерів та неповнолітніх діє знижка 50%, для тих хто перебуває у лавах ЗСУ участь у турнірах - БЕЗКОШТОВНА!

Визначення переможців турнірів:

Чемпіонат України з класичного дартсу в особистому заліку у дисципліні “501 DO” та парному міксті в дисципліні “501 DO”, а також парний турнір по змішаному принципу у дисципліні “501 DI-DO” серед жінок та чоловіків буде проведений у два етапи: груповий та “плей-оф”.

02 грудня відбудеться турнір в парному міксті в дисципліні “501 DO”.

Після формування пар, склад яких формується довільно за принципом чоловік + жінка, та жеребкуванню стартує груповий етап, кожен матч складатиметься з одного сету до трьох перемог. Перед кожним матчем гравці виявляють, хто починає першим, за допомогою кидків дротиків до центру мішені. Зараховуються лише влучання у сектори «25» та «50». Гра “501 DO” – прямий старт, закінчення гри через подвоєння.
Після зіграних всіх матчів у груповому етапі розпочинається фінальний раунд “плей-оф” на вибування. Кожен матч складатиметься з одного сету до чотирьох перемог, а фінал з одного сету до п’яти перемог. Перед кожним матчем гравці виявляють, хто починає першим, за допомогою кидків дротиків до центру мішені. Зараховуються лише влучання у сектори «25» та «50». Гра “501 DO” – прямий старт, закінчення гри через подвоєння.
Після зіграного фіналу - нагородження, матч за 3 місце не проводитиметься.

Також 2 грудня відбудеться відбудеться парний турнір по змішаному принципу в дисципліні “501 DI-DO” в наступному форматі: порядок ігор: 1-1; 2-2; парний матч.

Пари можуть бути сформовані у власному вибірковому порядку (без регіонального принципу). Капітан команди (пари) вибирається до початку першої гри в групі. Перед кожним матчем гравці виявляють, хто починає першим, за допомогою кидків дротиків до центру мішені. Зараховуються лише влучання у сектори «25» та «50». Переможець виграє право першого ходу для себе особисто та для парного матчу. Кожен матч складатиметься з одного сету до двох перемог. Гра “501 DI-DO” – старт гри через подвоєння, закінчення гри через подвоєння. Перемога у кожному одиночному та парному поєдинку дає команді одне очко. У разі нічиєї за підсумками особистих ігор, грається парна вирішальна гра. Переможцем стає та пара, яка набере 2 очки.
У фіналі переможцем стає той, хто набере три очки.
Кожна зустріч у фіналі триває до трьох перемог. Також, перед початком кожного матчу команди визначають порядок ігор і записують його у протокол. Гра “501 DI-DO” – старт гри через подвоєння, закінчення гри через подвоєння.
Зміни в парах робити ЗАБОРОНЕНО!

Для детальнішого і більш наочного розуміння наведемо приклад на основі наших збірників:
Усик/Мелашенко - Залевський/Пекарук
Усик виграв “булл”. Оцінивши шанси, друга пара пішла хитрішим шляхом і поставила першим номером Пекарука. Таким чином, моделюємо ситуацію:
Усик - Пекарук 2:1
Залевський - Мелашенко 2:1
Усик/Мелашенко - Залевський/Пекарук 1:2
тобто перемогу здобула пара Залевський/Пекарук з рахунком 2:1.

Якщо ця ситуація матиме місце у фіналі, то тоді порядок наступний:

Усик - Пекарук 3:1
Залевський - Мелашенко 3:2
Усик/Мелашенко - Залевський/Пекарук 2:3
Усик - Залевський 3:2
Пекарук - Мелашенко 1:3
тобто перемогу здобула пара Мелашенко/Усик з рахунком 3:2.

Після зіграного фіналу - нагородження, матч за 3 місце не проводитиметься.

3 грудня відбудеться турнір в особистому заліку в дисципліні “501 DO”.

Після формування груп по регіональному принципу та жеребкуванню стартує груповий етап, кожен матч складатиметься з одного сету до трьох перемог. Перед кожним матчем гравці виявляють, хто починає першим, за допомогою кидків дротиків до центру мішені. Зараховуються лише влучання у сектори «25» та «50». Гра “501 DO” – прямий старт, закінчення гри через подвоєння.
Після зіграних всіх матчів у груповому етапі розпочинається фінальний раунд “плей-оф” на вибування. Кожен матч складатиметься з одного сету до чотирьох перемог, а фінал з одного сету до п’яти перемог. Перед кожним матчем гравці виявляють, хто починає першим, за допомогою кидків дротиків до центру мішені. Зараховуються лише влучання у сектори «25» та «50». Гра “501 DO” – прямий старт, закінчення гри через подвоєння.
Після зіграного фіналу - нагородження, матч за 3 місце не проводитиметься.

Перед початком кожного турніру оголошуються перші матчі та призначаються маркери на мішені зі складу учасників груп. Маркери призначаються один раз, а далі судять гравці, що програли (гравець, що програв, повинен залишитися біля мішені). Усі матчі турнірів, за винятком перших, розпочинаються рівно через 5 хвилин після закінчення попереднього матчу. За виконанням цих правил стежать судді змагань.

Під час матчу гравцям забороняється виходити за межі ігрової зони (всі запасні частини для дротиків мають бути із собою в ігровій зоні). Під час виконання кидків гравець не може відходити від рубежу. Якщо гравець хоче зробити паузу, він може зробити крок назад. Будь-яке ходіння за межі ігрової зони розглядається як закінчення серії кидків.

Запізнення до мішені більше ніж на п'ять хвилин призводить до автоматичної поразки. Гравець, який програв, повинен залишитися біля мішені та чекати початку наступного матчу. Відмова від функції маркера призводить до дискваліфікації з турніру.

5. Права та обов’язки гравців і глядачів.

До участі в змаганнях не допускаються гравці, що знаходяться в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння (буде відслідковуватися засадничо і категорично організаторами).
Гравцям забороняється розпивати алкогольні напої в ігровій зоні.
Забороняється паління в приміщенні, де проводяться змагання.
Під час гри учасникам забороняється використовувати аудіо обладнання (окрім берушів).
Гравці у групах, що програли свій матч, зобов’язані залишитися судити наступний матч своєї групи або знайти собі заміну. На стадії плей-офф судді на матчі визначаються з числа гравців приймаючої сторони, що не беруть участі в цій стадії. На стадії ⅛ гравці, які програли маркують наступні матчі.
Гравці та глядачі зобов’язані дотримуватись загально прийнятих правил проведення змагань та етикету.
Суперник повинен стояти позаду від межі кидка на відстані не меншій ніж 60 см.
В ігровій зоні можуть знаходитися тільки офіційні особи та гравці, що грають у даний час.
Глядачам та гравцям, що не грають, забороняється знаходиться в ігровій зоні, підказувати та заважати іншим гравцям, що грають.
При відсутності гравця, якого викликали грати, більш ніж 5 хвилин, йому зараховується поразка. Гравцеві під час матчу забороняється покидати ігрову зону без поважної причини та без дозволу судді.
Будь яке порушення цих правил несе за собою дискваліфікацію гравця з турніру без повернення вступних внесків.
Гравці, які беруть участь у змаганнях, автоматично погоджуються с правилами змагань.

6. Одяг гравців
Гравці повинні бути одягнені в брюки або класичні джинси темного кольору, ігрові, клубні або командні футболки чи підібрані схожі в їх тон, закрите взуття темного кольору. Гравці в шортах, тапках, майках тощо до участі в змаганнях допущені не будуть (буде відслідковуватися принципово і категоричного організаторами турніру)
Жінкам забороняється грати в коротких спідницях (вище коліна) та на високих підборах.

7. Нагородження:
Переможці турніру нагороджуються пам’ятними кубками та медалями.
Гравці, що посіли друге та треті місця нагороджуються медалями.

8. Реєстрація гравців:
Дане положення є офіційним запрошенням на змагання.

До змагань НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ учасники з проросійською позицією та ті хто підтримують вторгнення в Україну, а також ті особи, які раніше поширювали відео на інші матеріали, що дискредитують організацію та державу в цілому!

Попередня реєстрація гравців обов’язкова. Заявку на участь у змаганнях треба заповнити за наступними посиланнями:

Особистий залік (чоловіки) - https://forms.gle/bz3gVc6iinh5UMXG6
Особистий залік (жінки) - https://forms.gle/EUwSoUnnrFSLZyGm9
Парний “мікст” - https://forms.gle/8Eq5GVuee4bv9y4w5
Парний “по змішаному принципу” (чоловіки) - https://forms.gle/w7nEpwjWedtpZTPZ8
Парний (жінки) “по змішаному принципу” - https://forms.gle/eMJ9xPcgZokx5rYt6

РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ 30.11.23р. О 18:00!
Ответить